| Lyvyw a întrebat:

HELP! Cand intru pe P4Story imi zice ca are virusi, si nu ma lasa sa joc. Am oprit antivirusul, s-a incarcat jocul cum trebuie si nu rula. L-am reinstalat si aceeasi treaba. Ce sa fac? Am Avast si Windows 7 si nu am m-ai patit-o pana acum. Lui var-miu ii merge fara probleme. La mine ce sa aiba?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca nu merge daca are virusi.Si de ce ai oprit antivirusul? Vrei sa pateasa calculatorul ceva neaparat? Stii ce poate face un virus?
Iti da odata system dead si gata.Adio calculator.Nu mai intra pe acel site daca antivirusul nu-ti da voi.Parerea mea, tu fa cum crezi.tongue

| Lyvyw explică (pentru anonim_4396):

Pai e antivirusu nebun, e clar. E imposibil sa aiba virusi, presupun ca e vreo eroare pe la mine prin pc de l-a blocat. Am incredere 1000% ca jocul e curat. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lyvyw):

Atunci descarca un ccleaner, sau cleanr portable si scaneaza de erori
Defregmentezi. Uite, daca crezi ca sunt erori, poti da un check disk.My computer -local disc"C"- tools-check now, bifezi ambele patratele si dau start. Daca iti apare o fereastra cu un mesaj, dai click pe scheduled.Restartezi calculatorul(laptopul) si la pornire windows-ul isi face treaba, Adica repara erorile. Il lasi asa, e un proces in 5 pasi, dupa care intra in desktop singur. De asemenea, daca vrei, advanced systemcare e un program foarte bun de reparat erori. Incearca.
.o fi antivirusul nebun cum zici?laughing nu stiu.