| Kavi a întrebat:

Salut am luat azi de pe siteul de la avast versiunea trial la avast internet security.Stie careva vreo licenta la el?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si tu o vrei MOKKA? ->cand stii ca licenta costa 60 euro!
Ia licenta asta de aici valabila pana pe 16 decembrie 2012 (un an jumate)FULL
Download link:
http://www.megaupload.com/? d=WDJWSEGM
Bafta!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Crezi ca nu te inteleg? Am glumit doar! big grin Nu trebuie sa-mi dai explicatii-->faci ce vrei cu banii tai-->eu daca pot sa te ajut -->TE AJUT cu cea mai mare placere in continuare! Bye! Bye!

| Kavi explică:

Nelul mersi pentru licente.Eu am avut si antivirusuri platite precum BitDefender Norton si Kaspersky dar crezi ca am toata ziua bani sa platesc licentele? Cand voi avea le voi plati.