| Gabriel_Robert_1995_ecpH a întrebat:

Am o problema cu smartphone.ul meu. Am o cartela de Vodafone in el si iki arata ca am semnal dar nu ma lasa sa sun sau sa primesc apeluri merge doar cateodata cand il repornesc ce sa fac?
Uneori nu imi apare semnal deloc adica nu ca este gol nu mai arata nici conturul.
Dau funda
Help pls

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Robert_1995_ecpH explică:

Schimba cartela la ei.Gratuit.Si iti copiaza si contactele din telefon.Am patit-o si eu acum o saptamana.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

P.S. Smartphone-ul nu are nimic.

| Alexia1999 a răspuns:

Schimbă cartela la el. Gratuit.

Dar daca ceri la magazin o cartela gratuita nu poti sa fi sunat.

Iti recomand sa iti cumperi cartela cu numar si sa o incarci.

P.S: Telefonul nu are nimic.

Nu iti face prea mari probleme.

Funda?

| Gabriel_Robert_1995_ecpH explică:

Inainte am avut o cartela de telekom si la fel facea