| ReVeRs a întrebat:

Sall am o problema cu un telefon mai vechi un Sony ercisson k330.l`am scapat de la etajul 2 iar acum cand ii dau drumul nu imi merge cartela..cateodata are semnal dar imi zice ca pot da doar apeluri de urgenta cateodata nu are deloc semnal si imi remane "se cauta retea" ce credeti ca are? e de la cartela sau..altceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la telefon problema ar fi ca a cazut de la etajul 2 nu poti sti exact ce sa defectat in el probabil au cazut microcipuri de pe placa de baza in urma impactului cu solul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca cartela in alt telefon sau invers desi mai degraba problema e la telefon

| ReVeRs explică (pentru anonim_4396):

Pai da e de la telefon ca am bagat cartela in alt telefon si merge..deci de la telefon care ar fi problema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReVeRs):

De la telefon problema ar fi ca a cazut de la etajul 2 nu poti sti exact ce sa defectat in el probabil au cazut microcipuri de pe placa de baza in urma impactului cu solul.