| Babiciu_Voicu_1998 a întrebat:

Sall tpu.Am o problema la PC il deschid se incarca si cand ar trebui sa imi apara chestia aia cu welcome se face ecranul complet negru si tot ce pot sa fac este sa opresc PC-ul fortat.Mentionez ca am incercat sa reinstalez windowsul(xp SP2). Dar imi ramane blocat pe windows setup si de acolo nu mai face nimic. Funda pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| RanD0M a răspuns:

Apeasa Ctrl+Alt+Del apoi da la NewProces si scrie explorer.exe si dai Ok

Bft