| TeDrqq a întrebat:

am si eu o intrebare:

Acum o saptamana mi-am luat placa video Nvidia Forsa FX5500 256 mb 128bit si i-am instalat driverul dar cam cu greu pentru ca dupa ce l-am instalat la proprietati era 4 biti si rezlutia la 600x800 si nu puteam sa o fac imi mare si sa ii dau la mai mlti bit-i sa vada mai calr si pana la urma nu stiu ce i-am facut si a mers....Problema e alta Vreau sa instalez windowsul azi din nou si mi-e frica daca instalez stiu ca mi-se sterge driverul si vreau sa il instalez inapoi cum sa il instalez? :-s

P.S. eu am cd-ul original cu driverul straight face

FUNDA!

3 răspunsuri:
| MasterStefan a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi windowsu sa rezolvi problema asta. Șterge driverul si descarca-l de pe siteul celor de la Nvidia.

| TeDrqq explică (pentru MasterStefan):

straight face straight face am zis ca imi merge driverul dar trebuie si subliniez trebuie sa reinstalez indowsul copil boot straight face

| MasterStefan a răspuns (pentru TeDrqq):

Mda..imi pare rău ca nu am înțeles ce ai spus dar îmi pare si mai rău ca măcar am vrut sa te ajut.