| TeDrq a întrebat:

Cand vreau sa fac ceva in unitatea E, adica sa fac un folder, sa il redenumesc, sa salvez imi spune "You need permision administrator" sau asa ceva. Cum fac?
Intru in control panel sau unde? Daca stiti spuneti-mi fiecare pas, va rog.

1 răspuns:
| reihiuke a răspuns:

Te duci in:
Control Panel > System and Security > Administrative Tools > Local Users and Groups > Users

Acolo vezi tu cum faci. Ai 2 conturi sau doar unul? Daca ai doar unul, incearca sa-l dezactivezi sau sa ii schimbi proprietatile... ceva de genul acesta. Nu mi s-a intamplat si nu stiu sigur cum se face. Ce windows ai?