| Bendes a întrebat:

am si eu o intrebare funt fan HALO si asvrea si eu sa stiu de unde epot lua halo 2 sau halo 3 pentru PC GRATIS full fara alte tercheaberchea dar e ceva la halo 2 vad ca este pentru windows vista si nu petru cele mai superioare estte si alta modalitate? Datmi un link ceva de unde pot lua GRATIS full si fara probleme halo 2 sau 3 pentru PC... plese dau funde cu KG!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prqhy-w86mm-vrwpm-3fm4b-6qgwc cd la halo 2 ^^

| Mariandarius a răspuns:

Halo 3 nu este disponibil pe pc.
Halo 2 nu il poti juca decat pe Windows Vista pentru ca este un exclusiv pentru Windows Vista!