| Bendes a întrebat:

Sall tapu am cumparat de la un mall Halo 2 pentru PC dar Necesita Windows vista (Requires Windows Vista) am si eu o intrebare la Windows 7 merge? ca doar e mai bun 7 de cat vista cine stie dau la funde cu KG!

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Cum driverele de Vista sunt valabile si pentru Win 7, asa si softurile (implicit jocurile cu dedicatie Vista) de Vista sunt total compatibile pentru Win7. Win7 este un update la Vista, numai ca mai are ceva ruj pe buze si cateva "spoilere" in plus fata de vista! Succes!

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Merge doar pe windows vista

| kuka a răspuns:

Merge foarte bine si pe windows 7, spor la jucat

| mihai2092 a răspuns:

Nu cred ca va merge avand in vedere ca Windows 7 este un XP. Oricum, merita sa incerci. Funda laughing