| denismarisca a întrebat:

an si eu nevoie de un player nou pentru xat.com dar sa nu trebuiasca sa il platesc.Sau daca aveti radio online cu dedicatii si vreti reclama la radio dati-mi acel link sa il pun la mine pe pagina si asa o sa va promovez radioul la mine pe fb si pe alte site-uri.Pentru acel music player sa fie muzica cat mai noua si care sa se schimbe tot timpul fiindca de playerul meu m-am saturat. daca vreti sa vorbiti cu mine add me pe fb. Denis Marisca (RadioFerneziu) si discutam acolo sau pe xat.com/RadioFerneziu.

1 răspuns:
| SDana a răspuns:

Nu stiu daca reusesc sa pun codul unui radio fain aici, insa il poti lua si tu de pe site https://www.radioclick.ro/webmasters/