| Rares1997 a întrebat:

as avea o intrebare. Ce ar fi mai bine sa imi cumpar Xbox 360 sau Laptop? eu as vrea laptop pentru league of legends dar si xbox deoarece imi place foarte mult jocurile. As vrea parerea voastra.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,un pc e mai bun ai precizie ca la lol iti trebuie

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre cele 2 eu zic XBOX, pentru grafica, la cat dai pe un laptop, daca e sub 20 de milioane nu duce jocurile calumea,oricum parerea mea e sa-ti cumperi UN PC GAMING, la eMAG sunt o groaza si foarte bune, eu zic sa treci pe pc, ai si jocurile de pe xbox (adica cele mai noi aparitii) cat si ce ar merge pe laptop, iar pe un pc nou ai mai mult de 60 fps adica mai mult decat pe xbox

parerea mea finala treci pe PC... daca vrei grafica si sa mearga tot perfect x360
daca vrei sa ai precizie in jocuri, dar sa joci la grafica naspa sa se miste in 30 fps cel putin ia laptop, deci xbox 360 sau pc, de laptop sa nu pui problema e naspa...

| Tavy100 a răspuns:

Xbox 360. Poti sa joci mai multe jocuri cu grafica mai interesanta, pe laptop uneori se misca sacadat si e mai nasol din puct de vedere al comenziilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Tavy100):

Din contra, grafica xbox vs laptopt vx pc... xbox papa, mai vezi reviewuri pe internet.si gandeste logic, uitate ce componente are xboxul si vezi ca e doar un pc cu setarile date pe "optimal" nu e cine stie ce consola, si mai mereu are setarile pe mediu-high cu 60 fps constant

| Rares1997 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu ar merita sa imi cumpar un laptop de ex pentru LOL?

| fgmijpb a răspuns:

XBOX! E mai ieftin decat laptopul si merg jocurile foarte bine.

| KentGG a răspuns:

In loc de laptop mai bine iti cumperi PC rolling on the floor

| John1973 a răspuns:

Laptop normal http://bit.ly/1wAfaNA

| Axattys a răspuns:

Poti sa-ti cumperi un XBOX sunt o gramada de jocuri foarte bune si poti juca orice joc vrei tu doar ca s-ar putea ca preturile la jocuri sa fie mari