| Efixx2 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca League of Legends, am de ales intre doua caractere foarte bune: Olaf si Akali. Vreau sa stiu care este parerea voastra. Pe cine l-ati cumpara?

3 răspunsuri:
| FloFlo888 a răspuns:

Eu in locu tau a-si cumpara-o pe Akali daca ai pc bun si se misca foarte bine fare furori mereu cand mi sa misca jocu bine am avut +20 kills big grin

| RainmakerX a răspuns:

Akali e mult mai buna.

| vasilakero a răspuns:

Olaf... Akali e doar de fuga si ks
olaf e si dmger si tank si poti sa joci si jungler si solo
akali e buna mid si ia bataie de la multi champion straight face asta e parerea mea