| CentyLox a întrebat:

Azi fain frumos am intrat pe pc si din 5 în 5 minute se deschid pagini web cu survey-uri. Probabil este un virus dar daca e cum naiba scap de el. Fac live stream si se laguieste deodată. PS nu folosesc antivirus deoarece îmi ocupă 50%din cpu am i5 4460. Dau funda celui care are un răspuns ok

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

Da-i o scanare cu Kaspersky, poate scapi fara reinstalare de Windows: https://www.kaspersky.com/......moval-tool

Acest antivirus nu trebuie instalat, doar scaneaza, curata si se opreste.

4 răspunsuri:
| Voicu_Crina_1981 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul

| BuffaloSoldier a răspuns:

Iti propun sa iti reinstalezi windowsul daca nu ai antivirus
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un virus.
Intră pe site-ul aplicației Malwarebytes:
https://www.malwarebytes.com/
în caz că un program îți blochează instalarea, au și o opțiune pentru a creea o versiune portabilă pe un stick care îți va curăța sistemul.

| EmSeen a răspuns:

Incearca sa cauti un program/fisier numit AmuleC acesta e un virus care cauzeaza pop outuri daca nu il gasesti incearca sa iti resetezi windows-ul