| laurentiu1997 a întrebat:

Azi mi-am loat un PC Ce are o palca Video Asus Geforce GTX 950 Problema e ca eu am un monitor ce are doar o mufa VGA iar placa are 2xHdmi 1xDvi 1xDisplayPort cam ce adaptor ar trebui sa cumpar?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

DVI-VGA. A, si o carte de gramatica. Cit ai dat pe pc-ul asta de l-ai "loat"? Presupun ca e furat, ca sa fie tacimul complet.

| NevastuicAaA a răspuns:

Gasesti adaptor cam pentru toate, dar eu cred ca as merge pe vga-dvi.
KodrutZ cred ca si tu ai nevoie de o carte de gramatica ca sa fie "tacimul" complet.