| Dfsgsssgsgshsdh a întrebat:

care placa video este mai buna? gt 730 ddr3 2gb 128 bit sau gddr5 1 gb 64 bit? Va rog nu veniti cu mai bine iti iei nu stiu ce sau din astea!

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Salutare varianta gt 730 ddr3 2gb 128 bit nu este mai buna decat cea cu gddr5 fiindca are doar 700 mgh pe nucleu si cea cu gddr5 are peste 900 uitete pe linkul asta si convinge-te.
https://altex.ro/......dr3-128bit
http://www.cel.ro/......yExMDAp-l/

5 răspunsuri:
| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Gt 730 este mai buna clar. Am avut si eu si iti recomand.

| Nedelcu_Alexandru_2002 a răspuns:

Gt 730 ddr3 2gb 128 bit este mai buna deoarece are memorie mai multa pentru rezolutie cat mai mare si are tehnologie mai noua decat cea de 1gb!

| Nedelcu_Alexandru_2002 a răspuns:

Gt 730 deoarece are mai multa memorie si tehnologie mai noua decat cea de 1gb!

| Popa14Stefan a răspuns:

Amandoua sunt bune, dar tu nu ai banii de nici una laughing

| Dfsgsssgsgshsdh explică (pentru Popa14Stefan):

Aha...vezi ca tu inca stai pe Intel gma integrated graphics..asa ca taci.A daaa..vezi ca nu costa o avere e 250 lei, dar tu nu iti permiti nici gt210 si comentezi sa te aflii si tu in treaba