| Cipy23 a întrebat:

Ce se merita sa i-ei o tableta sau un telefon? Eu detin un Samsung galaxy fit de 1 an, si vroiam sa m-il schimb cu un Samsung galaxy s plus dar am zis ca costa prea mult si am vazut o tableta Allview alldro speed de 650. Ce i-mi recomandati? DAU FUNDA 100%

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Din moment ce ai telefon, cred ca ai si pc eu iti recomand sa mergi pe tableta, succes

3 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Eu zic că dacă nu îți iei o tabletă de calitate, acolo la 15 milioane, mai bine rămâi la telefon. Au același sistem de operare. Singurul avantaj e ecranul mai mare și foarrte puține se pot folosi ca telefon, doar cele extrem de scumpe. Mai bine ia un telefon produs mai recent, cu un android 2. 3 sau mai recent.
Uite niște telefoane cu Android ce urmează să apară anul acesta:
http://www.gsmarena.com/......sults.php3

| AstonMartin a răspuns:

E alta viata cu tableta, dar astea ieftine gen Allview, evotab, goclever etc, se cam strica si le ti numai pe la serviceul de garantie. Iesi mai bine cu un telefon la vreo 1000+ lei, ceva Samsung. Bafta!

| laptopnews a răspuns:

Daca nu ai neaparata nevoie de o tableta, cred ca poti ramane la telefon! Succes!