| zRazvaNxzz a întrebat:

Sallut am un Sony Ericson Quick Share si cand il aprind se vede ecranu alb nu stiti dc? astept raspunsuri, daca pot reseta softul pote se vede? va rog spuneti-mi cum sa-l fac dau fundita da va rogg

Răspuns Câştigător
| cristi_8798 a răspuns:

Are stricat displayul! Costa appx 150 de lei un display nou! funda?smug

3 răspunsuri:
| Iuly006 a răspuns:

Am avut si eu un telefon dar nu din asta si tot asa facea si avea stricat display-ul, asa ca asta e solutia.

| MsGossier a răspuns:

La mine tot asa era intr-un timp tot ecranul era alb si nu puteam face nimic apoi m-am dus cu el la reparat si mi-a aratat ca are rupta ceva de la el

daca vrei adreseazate si du-te si vezi
poate e tot asa de aia

| zRazvaNxzz explică:

Doar daca merg la reparat si cum o zis si alex costa 150l si al dracu is astia ca am vrut sal desfac siti trebuie o surubelnita minuscul in forma de stea...