| CocoM a întrebat:

am un telefon Sony Ericson W660i. Cand il aprind, se vede o lumina alba.si nimc mai mult.As vrea sa stiu ce i s`a intamplat.
Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

La cele cu sanie de obicei e banda la ecran alb,la al tau e posibil sa fie din soft, adica trebuie resoftat, adica megi la service de telefoane sau daca il ai in garantie e si mai bine ca e zero costul de reparatie.

1 răspuns:
| Căpşunăăă a răspuns:

Am avut si eu o problema de genul asta cu telefonul, doar ca al meu era LG chocolate.
La mine era dispaly`u si era rupta o banda sau ceva de genu`.