| Iulian29 a întrebat:

Salult TPU, am revenit cu o noua problema. Deci, vreau sa Reinstalez Windows 7 si cand ajung acolo sa aleg unde sa se instaleze(local disk C respectiv D) imi apare asta : No device drivers were found. Make sure that the installation media conains the correct drivers, and then click OK." si A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please insert it now...
Va rog frumos ajutati-ma! Dau funda+vot

2 răspunsuri:
| Tyrr a răspuns:

Studiaza pe video.t cum se instaleaza un win si apoi apucate de instalat!

| Iulian29 explică (pentru Tyrr):

Stiu deja sa il instalez, eu l-am instalat acum 2 luni dar acum trebuie reinstalat.