| George_Ursu_1971 a întrebat:

Acum cateva ore am cumparat o baterie externa E-Boda Power 100, care la decarcarea acesteia ledul albastru clipea intermitent. Cand am incercat sa o pun la incarcat, ledul albastru si cel rosu clipeau intermitent.Normal ledul rosul trebuia sa stea aprins in timpul incarcarii, iar cel albastru la finalizarea incarcarii.Ma puteti ajuta cu raspunsul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici o probleme

din bateriile externe, dupa incarcare se scurge curentul incet incet se epuizeaza in circuitele bateriei

totul e ok

dar numai cumapra eboda, jafuri jalnice