| Dariusffg a întrebat:

Acum câteva zile stăteam la PC și dintr-o dată ecranul s-a făcut negru. Unitatea mergea, se auzea ce ar fi trebuit sa vad. Îmi puteți spune ce s-a întâmplat. Unitatea nu are probeleme ci monitorul.
Mai am o problema. Am schimbat monitorul cu unul mai vechi. Am vrut sa joc SA-MP. Am apăsat connect, după s-a schimbat color scheme(cum se întâmplă și înainte) iar dintr-o data se face ecranul negru, iar color scheme revine la normal și nu pot intra în joc ma puteți ajuta. Dau fundă

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Un virus. Monitorul nu are nimic.

| Dariusffg explică (pentru Iote):

Nu cred ca este un virus. Totuși am montat alt monitor și merge. Cred ca s-a ars ceva la monitor.

| Iote a răspuns (pentru Dariusffg):

In intrebare spui ca ai aceeasi problema si cu al doilea monitor.