| Andrei2024 a întrebat:

Salut, am achiziționat un kit de 4 benzi cu leduri pentru interiorul mașinii, acest kit vine din fabrică cu mufă de brichetă detașabilă, întrebare mea este dacă pot pune în loc de mufa aceea cu cap de brichetă un cablu cu intrare usb și unde aș putea găsi așa ceva.
O să atașez o poză pentru a vedea exact despre ce este vorba

1 răspuns:
| BoGdY1107 a răspuns:

Pai uită-te cum se alimentează, 5V cu câți mAh?
Că dacă îl tai și pui un cap usb, și îl conectezi la televizor (un exemplu), s-ar putea pur si simplu snu meargă, sau sa meargă te miri cum