| SebySZ a întrebat:

Salut, am cumparat ceva vreme un Samsung Galaxy S3 de la Media Galaxy, si nu mi se mai aude un difuzor la casti ( difuzorul cel stang ), telefonul este inca in garantie, oare mi le schimba daca ma duc la ei?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Desigur, sunt obligaţi să le schimbe cât timp ai totul în garanţie.
Pa-pa.

2 răspunsuri:
| Starlina a răspuns:

Pai daca e ceva compicat poate..ca doar e in garantie, dar daca nu este ceva complicat se va uita la el si va vedea ce problema are.

| jeek0 a răspuns:

Nu cred.sunt consumabile. daca era ceva la telefon poate ti-l trimitea in service dar asa nu cred