| Alexis12 a întrebat:

Buna am un Samsung galaxy y si cstile le-am cumarat separat tot Samsung pana acum ceva vreme mergeau bine insa acum cand bag castile se aude si la difuzor si la casti.Castile merg bine si telefonul le recunoaste cand le scot intra pe pauza cum ar trebui dar orice as asculta se aude si la casti si la difuzor.Ce sa fac? daca ma puteti ajuta v-as fii recunoscator

1 răspuns:
| FloryBhăy a răspuns:

Pai s-ar putea sa fii umblat pe la setari pe undeva si sa fie de acolo. sau nu ai bagat castile bine, si mie mi se intampla dac nu bag castile cum trebuie in telefon sau daca castl nu st ale telefonului.