| Cosmin_Cosmin_1996_6N49 a întrebat:

Salut,am cumparat de pe olx un display pentru LG g2 si cand sa il montez am vazut ca mufa de la touchscreen este mult mai mare ca soclul mufei,ca urmare nu se poate clipsa mufa touch-ului, insa mufele de la display potrivesc si display-ul merge cand e pornit telefonul. Imi puteti spune la ce model se potriveste display-ul? mentionez ca la dimensiuni este la fel ca cel de g2.

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Probabil este un fake de la telefoane de alea de firme ascunse.