| Costin_Frangulea_1990 a întrebat:

Am dat miercuri seara o comanda de un mouse de la MediaGalaxy, acesta venind de la Suceava prin NemoExpress. La AWB scrie ca la ora 10 a iesit din statia de la Suceava. Este vreo posibilitate sa il aduca pana la Ploiesti azi sau in weekend?

10 răspunsuri:
| Cioca_Adrian_2001 a răspuns:

10 seara sau la amiaza?

| Cioca_Adrian_2001 a răspuns (pentru Costin_Frangulea_1990):

Atunci e posibil sa ti-l aduca maine, sau cel mai probabil luni, ei duminica nu lucreaza.

| Costin_Frangulea_1990 explică (pentru Cioca_Adrian_2001):

Dar sa stii ca si ieri la ora 3 mi-a spus acelasi lucru, ca a iesit din baza lor de la Suceava

| Costin_Frangulea_1990 explică (pentru Cioca_Adrian_2001):

E vreo posibilitate sa il aduca azi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Costin_Frangulea_1990):

Azi nu, deoarece ninge dar luni sigur vine, ca se mai topeste zapada, acum ar ramane blocat cu masina in nămeți cel de la curier si nu riscă sa faca un drum pîna la tine.

| Costin_Frangulea_1990 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar e posibil sa vina si maine, nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Costin_Frangulea_1990):

Nu, simbata duminica au liber, luni vine ai rabdare pîna luni ca nu mori.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă nu vin astazi pana in ora 20 cei de la firma de curierat, atunci vin luni dimineata, oricumk ei te sună inainte cu 5 minute sa vina ca sa stie daca esti acasa, ca au nevoie de buletinul tau si banii pe transport. Deci stai linistit ca vine, daca nu azi, luni sigur ai produsul comandat. Daca ai AWB ul lor acolo ai numarul lor de telefon, al celui care vine cu comanda suna l si intreaba-l, domnule veniti azi? Ma numesc... zici cum te numesti, si adresa ta si ăla o sa ti zica da vin azi la ora h, sau nu vin azi vin luni sau marti, suna i pe ei.