| seb9191 a întrebat:

Buna, vineri seara am comandat ceva de pe altex si nici pana la ora asta nu au facturat macar comanda. Eu marti sau miercuri voi pleca si nu mai pot efectiv s-o preiau si chiar imi trebuie. Imi scrie 'confirmata integral', sunt sanse sa vina maine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vineri noaptea si in weekend nu munceste nimeni!
Nu sunt sanse sa vina luni, fiindca luni abia se vor procesa comenzile primite dupa orele de progarm si cele din weekend, iar marti sunt trimise cu curierul spre clienti.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In weekend nu lucreaza. Ceva sanse marti si cel mai sigur miercuri.

| mihai69 a răspuns:

Și de ce nu ai ales varianta să iei tu marfa din magazin?!? Puteai să mergi chiar și în week-end, magazinele lor sunt deschise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce urat din partea lor, auzi, sa nu muncească vinerea noaptea și în weekend. Dă-i în judecată!