| Flo31 a întrebat:

Am filmat un videoclip si cand l-am pus in Adobe premiere ca sa il editez am observat ca sunetul si imaginea nu erau sincronizate. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Mari03 a răspuns:

Trebuie sa le sincronizezi manual. Daca sunt unite sa desparti track-ul video de track-ul de sunet si sa muti track-urile manual. Recomand sa maresti track-urile pana la cea mai mica unitate pentru exactitate maxima

| Bogdann1107 a răspuns:

Poate fi de placa video, foloseste "Filmora" si vezi daca ai aceeasi problema.

| Flo31 explică (pentru Mari03):

Am încercat da parcă video-ul merge mai repede si sunetul mai încet. A si am filmat cu telefonul. Oare asta e o problemă?