| هوراس a întrebat:

Cum rendez un videoclip filmat cu Fraps în Adobe Premiere Pro CS5?

3 răspunsuri:
| megabum a răspuns:

Salut, eu folosesc Power Editor. Ti-l recomand si tie. Funda?

| هوراس explică (pentru megabum):

Eu te-am întrebat cum rendez într-un anumit tip de program, tu mi-ai zis cu totul altceva, mersi oricum de recomandare. nu-ți dau fundă pentru că nu ai răspuns la ce am cerut

| emrys369 a răspuns:

New project-alegi ce vrei-importi videoul in premiere pro-il pui pe video 1 cu drag and drop= te duci la file=export=media si de acolo setezi ce format sa fie si ii dai Queue