| gigibecalifan a întrebat:

Am instalat Windows 7 pe un laptop Asus.Modelul lui este ASUS X555LJ.Acum vreau sa instalez driverele, dar problema este ca nu ma pot conecta la internet in nici un fel.Am introdus cablul meu de internet in laptop, dar nu merge.De asemenea am si Wifi, dar nu poate sa il vada.

3 răspunsuri:
| gabyBelceanu a răspuns:

Eu am incercat sa imi dau net cu telefonul prin USB.Ai putea sa incerci asa daca nu du te la un prieten si descarca de pe net driverele pentru wireless sa ti poti face treaba. Funda?

| floryn1993 a răspuns:

Descarca de acolo driver Wireless Lan, si instaleaza, o sa ai net automat. Link http://supportdrivers.info/asus-x555lj-drivers-download/

| gigibecalifan explică (pentru floryn1993):

Pai,nu imi trebuie internet ca sa intru pe acel site?