| EuMihai a întrebat:

Am internet de la digi cu router zte f660rv1. De multe ori se intrerupe semnalul de internet si in acelasi timp mi se schimba si numele retelei. Apare numele retelei default si oricand vreau sa pun parola imi arata parola incorecta. Care e problema? Fundaa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să îi contactezi pe cei de la DIGI, cu siguranță este o problemă de rețea pe care ei o pot rezolva în timp util.

| djrex122 a răspuns:

Cel mai simplu e să îi contactezi pe cei cu care ai făcut contractul!

Vor fi obligați să te ajute dacă nu renunță și schimbăte la Vodafone, Orange etc!

Bula
| Bula a răspuns:

Pare un defect de contact la router.
Suna la Serviciul Clienti si anunta problema.