| Mosquito a întrebat:

Am laptop Hp EliteBook 8570w. Este nou. Iar doar acum dupa cateva zile,observ ca in partea dreapta, unde sunt acele patru leduri...mai ascunse, unul dintre ele nu se aprinde deloc.nicicum.
Primul este wireless-ul.al doi-lea este puterea,al treilea este ledul care este ca un fulger, asa ca si curent..si pe urma ledul care este ca niste cd-uri...care cred ca este HDD.
De ce nu se aprinde ledul cu simbolul fulger? Ce este el?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Acel fulger iti indica faptul ca e conectat incarcatorul.
l-ai conectat la curent si nu se aprinde acel led?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai carte citeste, e chiar la prima pagina despre fiecare led in parte, posibil e altceva e ledul de blocare

| untu a răspuns:

Uita-te cu atentie la instructiuni de folosire al laptopului HP!

| Mosquito explică (pentru RAY):

Nu am carte, nu am nimic la el.

| Mosquito explică (pentru gelu1970):

Da,este la curent direct.Bateria este scoasa.
Sa se aprinda daca pun bateria? hm

| gelu1970 a răspuns (pentru Mosquito):

Nu costa nimic sa incerci.
vezi daca acel led functioneaza cu bateria pusa si conectat la curent.