| ChristopherE a întrebat:

Am o problema la laptop. Apas pe buton ca sa il deschid, se aprinde ledul ca primeste curent dar si se aude ca a pornit. Ecranul nu se aprinde. Am apasat FN+ F... ca sa deschida monitorul sau sa il dea pe luminoiztate maxima dar nu merge. Ledul de la mouse nu se aprinde.
Ce s-a intamplat? Cum sa il repar?

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Mergi la un service autorizat pentru investigatii! Succes! http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Eu zic sa nu mergi tocmai pe raspunsurile ce ti se vor da aici.Parerea mea este ca trebuie sa mergi la cei de unde ti l-ai achizitionat (Altex, Flanco), exact de unde l-ai cumparat. Iar daca l-ai comandat online, da un telefon acolo sa returneaza-l, asta in caz ca l-ai cumparat recent. Daca nu...mergi la unul care se pricepe la laptop-uri si vezi ce poti face. Succes, numai bine!