| Natan97 a întrebat:

Am luat un laptop Asus SH si se stinge brusc deseori, dar are momente cand ramane pornit. Da, are bateria moarta, dar poate fi si alta problema? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AlienThor a răspuns:

Un laptop care are bateria moarta depinde doar de firul de alimentare, care fir de alimantare are la capat o mufa conectata la laptop daca ea se misca sau se slabeste si/sau nu face contact corect acesta se stinge instant. Cauta o baterie sau inlocuieste incarcatorul.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

DUDE... WTF?!?!?!?
CHIAR NU E la mintea cocosului SA SCOTI IN PUII MEI BATERIA si sa vezi daca iti mai face?!?

si doar apoi sa intrebi de "altceva"

| Andreeush a răspuns:

Schimbă bateria.