| Grou_Cristian_1997 a întrebat:

Am o problema. Laptop-ul meu se tot stinge brusc, ce se intampla?
Laptop-ul meu este un Lenovo Z50 si l-am luat anul trecut si avea 5 ani garantie

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca are 5 ani de garantie mergi cu el acolo unde l-ai cumparat. nu incerca sa ii faci nimic. pierzi garantia.

| Grou_Cristian_1997 explică (pentru gelu1970):

Multumesc! Voi incerca sa fac ce pot.

| gelu1970 a răspuns (pentru Grou_Cristian_1997):

Laptopul se poate stinge din cauza temperaturii ridicate, din cauza unui driver sau program necompatibil, din cauza insuficientei de curent, etc. de aceea spun ca e mai bine sa il duci la garantie daca o ai.