| gabybelleaua1 a întrebat:

SALUT Prieteni!
Am un laptop HP.
Aseara l-am pornit si am observat ca bateria indica 0%.
Dupa cateva momente de navigare online s-a stins brusc si nu s-a mai aprins.
Ce s-a intamplat?
Ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a descarcat bateria, logic. Baga-l la incarcat.

| cristi202 a răspuns:

Ai plecat la drum cu citiva stropi de benzina in rezervor. Alimenteaza. Este pompa in fiecare casa. Priza am vrut sa spun.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scoate i bateria si foloseste l doar in priza cu incarcatorul lui, si pe viitor cumpără i altă baterie.

| sierra1 a răspuns:

" bateria indica 0%...Ce s-a intamplat?"

hai să cooperăm. Tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Battery health cat are

| Adrian5575 a răspuns:

Bateria este goala sau defecta. Pune-o la incarcat si daca nu se mai incarca, clar e defecta. In cazul asta, ori cumperi alta baterie, ori scoti bateria defecta si folosesti laptop-ul fara ea, doar cu incarcator.

| gabybelleaua1 explică (pentru Adrian5575):

Am desfacut bateria si tot nu porneste