| Edmonds2342 a întrebat:

Am mai multe întrebări despre site-ul binatex.
1. Ce este mai exact acest site?
2. ‎Poți face bani reali pe el?
3. ‎Care sunt condițiile pentru a folosi acest site?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca pui intrebarile astea aici, sfatul nu poate fi decat unul: lasa prostiile!

| Io101 a răspuns:

1. Da poti este un site de binary options trading-dar e pe riscul tau invata inainte sa trade
2.Da normal ca poti la fel de bine cum poti sa ii si pierzi amintesteti ca Binary Options e risky daca nu ai o strategie
3. Invata cum sa trade Binary Options

Apropo toate informatiile astea le gasesti foarte usor pe Youtube

| Edmonds2342 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu am cerut niciun sfat, dar e ok. Poate si justifici parerea ta?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Edmonds2342):

Ti-a raspuns lo101. La noi toti viseaza optiuni binare, ca nu mai e la moda dai click si cistigi. Ca sa faci bani din asta trebuie un capital de pornire SOLID (nu "am pus deoparte 1000 EUR, ce fac cu ei"), sa maninci economie si statistica pe piine, si mai ales sa ai un sange rece de neurochirurg. Cele de mai sus au nevoie si de o inteligenta binisor peste medie. Daca nu esti in stare sa te documentezi singur despre asta si intrebi aici, e clar ca asta iti cam lipseste. No offense, se descurca foarte bine in viata si cei mai saraci cu duhul, doar ca ei vor fi cei ce pierd cand vine vorba de busa/binary options/pariuri. P.S. Si din pariuri se pot face bani frumusei, dar e aproape imposibil sa iti controlezi lacomia. La fel si aici. Vorbesc din experienta, nu ce am vazut la teveu. Exista sansa sa iti transform la pariuri 50 RON in 2000 in cateva ore, la fel cum exista si sansa sa ii pierd in 5 minute dupa ce am facut treaba asta. Cum ziceam mai sus, CONTROL. Asta e ceea ce au doar cei foarte putini care chiar fac bani pe bursa/pariuri.