| xCangur a întrebat:

Care-i treaba cu Binatex? Acel site pe care poti sa faci bani. Daca tu ai pe site 1000 de dolari poti sa ii scoti la banca gen sa-i faci bani reali sau cum merge?

Răspuns Câştigător
| Sutic_Cristian_1974 a răspuns:

Bună, interesat de întrebarea ta am aruncat o privire pe net căutând informații despre companie și... Xce companie care se respecta este transparentă.

Personal nu cred că-i o bună companie pentru investiție.

Brokeropiniones.es lansează atenționări calificând binatex-es-un-broker-estafa ca fiind scam

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: