| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am mozilla firefox si cand sunt pe facebook din 3 in 3 min imi apare ceva ca un script nu raspunde si se blocheaza tot mozilla si apoi ma intreaba daca vreau sa continui scriptul sau sa il opresc, si daca il opresc tot asa face care ar putea sa fie problema si cum as putea sa o rezolv?

1 răspuns:
| Ciuffy23 a răspuns:

Si eu am avut asa...dar pe opera. eu am dezinstalat si reinstalat opera. incearca si tu asa. poate va merge