| anonim_4396 a întrebat:

Cand sunt pe mozilla firefox mi se tot blocheaza calculatorul si mousul nu mai raspunde la comenzi, imaginea se face in ceata si nu mai pot face absolut nimic cateva minute. Pe ecran se invarte un cerc mic rotund cred ca e mousul care se chinuie sa porneasca.
Ce trebuie să fac daca mi se tot blocheaza si apare imaginea:

http://i.imgur.com/gBNVeXm.jpg

Pe care buton sa apas, ce trebuie sa fac? si ce inseamna script? Dar debug script? Ce trebuie sa fac sa nu mai am problema asta fiindca imaginea asta apare mereu cand se blocheaza calculatorul de m-am saturat! :((
Ce probleme credeti ca am?

3 răspunsuri:
| vladutcornel a răspuns:

Pune-ți un SSD

| anonim_4396 explică (pentru vladutcornel):

Imi explici ce e ala? imi dai si un link?

| stragery a răspuns:

Ii simpla treaba, sterge mozila si descarca google chrome, sau alt browser, verifica PC-ul de programe parazit, verifica in unistall programs si dezinstaleaza tot ce nu-ti trebuie, descarca CClener de pe google si curata toate cookieurile, si cam atat.