| DaDaDa a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema de ieri cu facebook-ul. Merge sa intru pe pagina dar nu mult pentru ca imediat se blocheaza mozilla firefox si zice ca pagina nu raspunde. Nu inteleg de ce imi face asa. Orice as folosi google chrome sau chiar explorer nu imi raspunde facebook-ul. Alte pagini merg chiar.
Deci imi merge putin dupa daca accesez profilul lui X sau dau pe perete se blocheaza.
Mi-a facut o groaza de nervi, si nu pot sta fara facebook rolling on the floor
Dau funda. :3

Răspuns Câştigător
| johnyxus a răspuns:

Daca ai Google Chrome dai in dreapta sus la setari si dupa dai show advanced settings, o sa gasesti clear browsing data si bifezi toate casutele dupa dai acolo sa stearga ce a salvat de la inceput.

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Este prea incarcata pagina, si de asta nu iti corespunde pluginul. Poti sa stergi un browser din cele 2 sa ramai cu unul singur. Poate asta iti ingreuneaza pagina.

| johnyxus a răspuns:

Incearca sa stergi memoria cache si cookies din setari si dupa o sa iti mearga normal!

| DaDaDa explică (pentru johnyxus):

Memoria aia care mai e? laughing invata-ma cum s-o sterg, si dau funda happy

| johnyxus a răspuns (pentru DaDaDa):

Daca ai Google Chrome dai in dreapta sus la setari si dupa dai show advanced settings, o sa gasesti clear browsing data si bifezi toate casutele dupa dai acolo sa stearga ce a salvat de la inceput.