| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor, mi-am dat telefonul la setarile din fabrica si cand l-am deschis facea tot felul de chestii gen reclame peste tot, imi instala aplicatii fara sa vreau, imi dadea numai avertismente, si cand sa instalez ceva, orice zice ca aplicatia nu a fost instalata, si la apk, si la magazinul telefonului, dar vad ca update-uri face. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur l-ai resetat, și nu altceva i-ai făcut?
I-ai dat root?

| robandu99 a răspuns:

Setări-aplicații -magazin plat-oprire forțata ..cred ca asta va opri actualizările aplicațiilor

| Sebi_Ionut_1973 a răspuns:

Root are de mai mult timp dar nu facea asa, sij

| Sebi_Ionut_1973 a răspuns:

Root are de mai mult timp dar nu facea asa cand il resetam