| ___xqqx a întrebat:

VA SALUT.
Am o problema, nu pot instala o aplicatie pe telefon care inainte de update soft mergea, dar acum imi zice ca aplicatia nu a fost instalata deoarece nu este compatibila cu telefonul.
Telefonul este xiaomi 11t.
Multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefon vechi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aplicatia nu a fost updatata si tu facand update la softul telefonului nu mai sunt compatibile. Incearca peste o luna sau doua!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Atunci ce mai vrei, ia ti alt telefon nou care accepta aceasta aplicatie, al tau este vechi si de aceea nu poti instala nimic.