| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune cum fac unroot la telefon? Am incercat cu superSu dar imi spune ca "aplicatia SU nu este instalata iar supersu nu o poate instala.
Tin sa mentionez ca am dat telefonul sa revina la setarile din fabrica dar tot nimic si trebuie sa il trimit in garantie.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am facut root si unroot cu asta: https://www.kingoapp.com/
Pe Samsung mi-a mers foarte bine desi era fake.

| MihaiKJL a răspuns:

Cea mai curata si sigura metoda de unroot este de a reinstala iar softul. Cauta pe net firmware-ul device-ului tau si instaleaza-l. Crede-ma asa faci cel mai bine.