| Queensisjdne a întrebat:

Am o boxa portabila jb flip 4 la care cred ca este stricata bateria deoarece daca o pun la incarcat se incarca foarte repede chiar daca nu mai are curent in ea.Se incarca in mai putin de o ora si cand dau o melodie la maxim in scurt timp scad acele leduri am citit pe net ca ar tine la volum maxim in jur de 4 ore dar a mea nu tine atat.Ce credeti ca ar putea fi si cand sunt inchise 2 leduri o inchid si cand o deschid toate ledurile sunt aprinse.

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Cred ca s-a dus bateria. ai putea inlocui cu o alta baterie. eventual de la un telefon vechi. cu un amperaj mai mare si sa aiba loc acolo.

| Queensisjdne explică (pentru octav005):

O am de la craciun nu creca se duce asa repede si de unde gasesc baterie de telefon cu 3000mha? daca trebuie sa schimbe baterie o duc la garantie asa am primit-o am kuat-o de la eMAG

| octav005 a răspuns (pentru Queensisjdne):

Poti lua o baterie de exemplu de la un Samsung s5. are 2800mAh.

si eu am avut o boxa si s-a dus bateria. i=am adaugat una de la un telefon. numai ca nu a mai incaput in acel locas, si a trebuit sa o pun aparenta

| Queensisjdne explică (pentru octav005):

Treaba ii ca de unde sa fac rost de o baterie de telefon vechi de 3000mah cat are cea originala am luat-o de craciun si am garantie la ea 2 ani sa ma duc la garantie?

| octav005 a răspuns (pentru Queensisjdne):

Pai du-te la garantie daca mai ai garantia.