| anonim_4396 a întrebat:

Am o husa la telefon in care poti sa pui si cardul. Afecteaza cu ceva cardul sau telefonul daca stau in aceeasi husa? Ca am auzit de fiecare data versiuni diferite la fiecare persoana.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar avea ceva doar daca telefonul demagnetizeaza cumva cardul, mai exact banda de pe spatele cardului. Dar telefoanele nu mai fac asta, deci nu ar trebui sa fie cazul de asa ceva.

O grija ar trebui sa o ai la husa, ce fel de husa este? Prezinta un magnet? Sau nu este stil coperta?

| siriusblack98 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Este stil coperta si are magnet pentru inchidere