| Vintu_Seven_1988 a întrebat:

am o imprimanta Canon mf210 series si ubuntu linux os. am incercat sa instalez cu cdul dar nu merge. am incercat de la,, sistem setings"si apoi printers apoi am dat add mi-a aparut imprimanta si am dat click pe ea. apoio am dat pe Canon si apoi mi-au aparut o gramada de feluri de imrimante mai putin modelul meu. am incercat si de pe siteul oficial dar nu mergea pe linux. va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| AlexAL275 a răspuns:

Poate nu este compatibilă cu sistemul tău de operare. Ce știu este că cu imprimanta ai multe bătăi de cap. Cere ajutorul cuiva care poate știe. Mult noroc!