| AdinaELA a întrebat:

Azi am incercat sa instalez o imprimanta HP Deskjet 3900 Series. In timpul instalarii, cand imi cere sa conectez imprimanta, am intrat la >Start-Control >Panel-Printers and Other >Hardware-Printers and >Faxes-Add a printer.Pana acum cand instalam nu avea probleme, dar azi mi-a aparut acest mesaj: "The wizard was unable to detect any Plug and Play printers.To install the printer manually, click Next." Am facut cum zice acolo, imprimanta apare la "Printers and Faxes", dar nu-mi termina instalarea imprimantei (ultimul pas). Ce pot sa fac? Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

2 răspunsuri:
| AdinaELA explică:

Cosminel, am mai instalat imprimanta asta pe acelasi caculator cu acelasi windows... sad

| cosminel_5994 a răspuns:

Hmmmmmmmmmmm ori computerul e devin sau imprimanta...incerca alt windows... bafta mai vb