| JustOneDay a întrebat:

Am o imprimanta Canon MP280, i-am luat cartus negru nou acum vreo saptamana, am printat cu el, iar azi nu ma mai lasa si imi arata ca nu mai am culoare. Culoare nu mai are de mult si nu am nevoie fiindca printez doar alb-negru. L-am resetat, degeaba, tot asa imi arata

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu-l băga in seamă, la tipărite alege tipărire doar cu negru!

| JustOneDay explică (pentru sierra1):

Am ales, tot nu ma lasa sad

| sierra1 a răspuns (pentru JustOneDay):

Dacă nu prinzi figura cum e să ignore asta, ori reincarci cartușul ori iei altul nou