| SkenWell a întrebat:

Am o intrebare : Am un Router Wireless Telekom Huawei HG658 pot sa il connectez in reteaua RCS-RDS?

6 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

Din asta am eu acum si sunt foarte puternice, am un server pe el linux, server media print si camerele video + tv, mobile si laptop. Face fata cu brio, daca nu te descurci da-mi mesaj si te ajut pana la capat.P.S sa nu uiti sa-i dai wanuplinkmode din tutorialul care ti l-a dat amicul de mai sus.Bafta!

| Chez0nz a răspuns:

Buna.
Priveste videoclipul: https://www.youtube.com/watch?v=LNMLOLNac5U
Iti va fi de ajutor.

| Chez0nz a răspuns (pentru Chez0nz):

Daca te-am ajutat, te rog Funda! happy

| Salontanul a răspuns (pentru Chez0nz):

Nu cersi funda! Iti da el daca considera raspunsul bun desi majoritatea n-au invatat nici sa multumeasca.

| Chez0nz a răspuns (pentru Salontanul):

Nu stiu daca "cersit" e cuvantul adecvat... avand in vede ca "muncesti" pentru acea funda. Si in plus majoritatea afla ce au nevoie si nici multumesc nici funda.

| Salontanul a răspuns (pentru Chez0nz):

Asta asa este dar te asigur eu ca nici "cerand" (sa zicem ca nu-i "cersit" cuvantul potrivit) nu vei reusi sa-i "inmoi" si doar reusesti sa te pui intr-o situatie jenanta. Unii nu sunt invatati de parinti sa spuna "multumesc" si te asigur ca nu-i poti schimba aici unde sunt anonimi. Mai mult, te jignesc si cand stiu ca ai dreptate. La varsta mea am aflat ca romanii sunt lasi si needucati. Daca nu esti convins iti pot povesti o intamplare traita de mine.